קיה מוטורס קרית-שמונה - מוצניק

קיה קרית-שמונה מרכז שרות ומכירה

דף ראשי

קיה מוטורס הגיעה לקרית שמונה

מרכז שרות וסוכנות משנה מורשה לרכבי KIA בצפון ... ביצוע הזמנת רכבים חדשים מתוצרת קיה מוטורס המרכז שרות נותן שרות לכל רכבי קיה באזור הצפון ובסטנדרט של KIA MOTORS העולמית

קיה קרית-שמונה בע"מ

מרכז שרות סוכנות משנה מורשה KIA בקרית -שמונה

כל בעלי רכבי קיה באזור הצפון מוזמנים להגיע
ולהכיר את מרכז השרות המחודש והסוכנות משנה של קיה

בסוכנות ניתן לבצע
הזמנת רכב חדש מתוצרת קיה מוטורס
*במבחר עיסקאות ומסלולי תשלום
כולל לייסינג מימוני (רשום ע"ש בעל הרכב לא חברה)

ישנם הרכבים הבאים לנסיעת מבחן בסוכנותקיה פיקנטו 1.25L EX אוטומטי - הדגם מיני הכי נמכר בארץ
קיה ספורטאג אורבן 1.6L בנזין אוטומטי - הרכב הנמכר ביותר בארץ
קיה פורטה בנזין 1.6L EX אוטומטי - משפחתית מפנקתחברת טלקאר יבואנית קיה בישראל ומרכז השרות פעלו להקמת מרכז שרות חדש שיתן מענה לכל הלקוחות בצפון
עם הסטנדרט והציוד המתקדם של קיה KIA MOTORSהמוסך מבצע טיפולים שוטפים ברכבי קיה עם שמנים מקוריים שעומדים בסטנדרטים של היצרן ומסננים מקוריים של KIA
ביצוע כל התיקונים לרכבי קיה מוטורס כולל תיקוני אחריות יצרן/יבואן .רקע כללי על חברת קיה


קִיָ‏ה מוטורס (Kia Motors) היא חברה דרום קוריאנית לייצור כלי רכב הנמצאת בבעלות קבוצת יונדאי-קיה שהייתה בעבר חלק מקבוצת יונדאי והתפרקה ב-1997. קיה הייתה יצרן הרכב השני בגודלו בדרום קוריאה עד 1998, עת מוזגה עם חברת יונדאי מוטור לאחר המשבר הפיננסי באסיה. המוצר העיקרי של קיה הוא מכוניות נוסעים. מקור שם החברה הוא בצרוף מילים קוריאני שמשמעותו "לצמוח מתוך אסיה". שם החברה מבוטא בעולם כ-"קי-אה". בישראל הוצגה החברה בתחילה תחת השם "קאיה", אך בהמשך החל השימוש בשם המקורי.
קיה נוסדה ב-1944 בפרבר של סיאול כיצרנית צינורות-מתכת ואופניים. ב-1952 שינתה את שמה, ובמהלך השנים החלה לייצר אופנועים ומשאיות. ב-1973 ייצרה את מכונית הנוסעים הקוריאנית הראשונה ששמה היה "בריסה". תוך שנתיים החלה החברה לייצא את תוצרתה.
ב-1986 החלה קיה בשיתוף פעולה עם חברת פורד וחתמה על הסכם לייצור דגמים ישנים של חברת מאזדה. כלי הרכב הראשון היה דגם ה-"פרייד" שהיה מבוסס על מאזדה 121. ב-1988 הגיע סך הייצור למיליון כלי רכב.
קיה החלה בייצוא לאירופה ב-1991 עם דגם אחד בלבד, ה-"פרייד", ששווק כרכב זול במיוחד בקטגוריית המיני. ב-1994 התרחב ההיצע עם דגם ה-"מנטור" מקטגוריית הקומפקטיות. ב-1995 החל שיווק רכב שטח קומפקטי שזכה להצלחה, בשם "ספורטאז'".
לאחר שהגיעה לפשיטת רגל בעקבות המשבר הפיננסי באסיה, התמזגה קיה ב-1998 עם יונדאי מוטורס והפכה לחברה בת של קבוצת יונדאי-קיה. לאחר שינוי הבעלות החלה קיה בשיווק המיניואן הראשון שלה, בשם "קרניבל" שהיה מיניואן בגודל מלא. במקביל אליו, הוצג גם מיניואן קטן יותר בשם "קארנס". באותה שנה הציגה החברה גם את ה-"קלארוס", דגם בקטגוריית משפחתיות גדולות, שלא זכה להצלחה.
ב-2002 הגיע סך הייצור של החברה, מאז נוסדה, ל-10 מיליון יחידות. באותה שנה הוצג רכב שטח גדול יותר בשם "סורנטו" שזכה להצלחה במכירות. באותה עת הוצג בעולם באופן הדרגתי דגם סדאן קומפקטי בשם "סראטו" שנועד להחליף את ה-"ספיה", אך עדיין לא זכה להצלחה רבה. כמו כן, הוצג דגם ה-"ריו" בקטגוריית הסופר מיני. ב-2007 הוצג דגם קומפקטי חדש בשם "סיד" שנועד להתחרות בדגמי ההצ'בק הקומפקטיים הנפוצים באירופה כדוגמת פולקסוואגן גולף.
ב-2005 הקימה קיה מפעל בסלובקיה ושנה לאחר מכן בארצות הברית.
בשנת 2006, החל לעבוד בחברה פיטר שרייר כמעצב הראשי של החברה ובתוך זמן קצר יחסית, שינה ב-180 מעלות את התדמית של החברה ממכוניות משעממות ונשכחות למכוניות בעלות נוכחות עיצובית מרשימה. אין ספק כי לשרייר תפקיד משמעותי בגידול הניכר במכירות של המותג קיה.
בשנת 2010 מונה המעצב הגרמני פיטר שרייר (Schreyer), לנשיא החברה, האדם הראשון המחזיק בתואר זה שאינו ממוצא קוריאני, ועדיין פועל כמנהל מחלקת העיצוב.

שרייר נחשב כאחראי למהפכה במוניטין העולמי של היצרנית. שרייר מכנה את סגנונו העיצובי כ"הפשטות של הקו הישר", והוא מיושם בכל דגמי קיה ויונדאי, תוך שילוב קו העיצוב של יונדאי, המכונה "פיסולים זורמים" (Fluidic Scuplture).


מדוע לבחור במרכז שירות מורשה?

כבעלים של רכב מסוג קיה תהנו ממעטפת שירות איכותית של מרכז השירות המורשה.
כלקוחות ברשת השירות תהנו מעבודה מקצועית הנעשית בהתאם להוראות ולתקני היצרן.
ושימוש בחלפים מקוריים ואיכותיים אשר יבטיחו את תקינות רכבכם

ואת ביטחונכם וביטחון יקירכם בזמן הנהיגה.
על מנת להבטיח לכם הנאה מרובה מרכבכם ולשמור על ערכו לאורך שנים,
חשוב לקיים במועדם את שיגרת הטיפולים כמפורט בספר הרכב.


לפרטים נוספים חייגו 04-6940398
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA